телефон: +38 095 015 44 46
e-mail: chancebuild@gmail.com

Колісний екскаватор Doosan 210W-V

Володіючи високою потужністю та надійністю, екскаватори DOOSAN SOLAR 210W-V змогли добитися світового визнання серед будівельної техніки свого класу. Екскаватор, завдяки своїй міцності і довговічності з легкістю справляється з будь-якими завданнями цивільного будівництва. DOOSAN SOLAR 210W-V під силу вирити котлован для закладки фундаментів багатоповерхового будинку, працювати на великому будівництві або в кар'єрі.

Екскаватор DOOSAN SOLAR 210W-V має експлуатаційну масу 19,800 кг з моностріла і 20,550 кг з зчленованою стрілою (2,4 м). Об'єм ковша DOOSAN SOLAR 210W-V може досягати 1,51 кубічних метра. При русі екскаватор розвиває швидкість від 9-ї до 35-и кілометрів на годину.

За рахунок високої точності управління обладнанням збільшується його універсальність, безпека та можливість виконання складних видів робіт, що вимагають високої точності виконання.

Стало простіше і безпечніше виконувати планування і, особливо, рух з піднятим вантажем. Важелі управління оснащені додатковими електричними кнопками для керування іншим додатковим обладнанням (наприклад, грейферами, дробарками, захопленнями і т.д.

Надійність екскаватора DOOSAN

Надійність кожного елемента конструкції впливає на вартість експлуатаційних витрат протягом усього терміну служби машини. Компанія DOOSAN застосовує 3-х мірне комп'ютерне моделювання, технології, створені із застосуванням комп'ютера, високоміцні матеріали і конструкції, після чого проводить випробування в екстремальних умовах. Міцність матеріалів і довговічність конструкцій - наші основні пріоритети.

Все це забезпечує можливість тривалої роботи оператора в чудових умовах

Продуктивність

Продуктивність безпосередньо залежить від характеристик екскаватора. Нова гідравлічна система, керована контролером e-EPOS, і співвідношеннями про продуктивність - витрати дозволили створити неперевершену модель гідравлічного екскаватора. Колісні екскаватори створені на основі нового двигуна - DOOSAN DL16 (Євро-3) і DB58TIS (Євро-2). Для забезпечення оптимальної потужності і економії палива він використовується в поєднанні з новою системою електронного управління e-EPOS.

Переваги нової системи e-EPOS позначаються на декількох аспектах, таких як простота управління і зручність користувача:
  • можливість вибору посиленого або стандартного режиму гарантує максимальну ефективність машини в будь-яких умовах;
  • автоматичний режим скидання обертів дозволяє економити паливо;
  • робоча пам'ять дає можливість графічно відображати стан машини;
  • можна відстежувати інтервали техобслуговування і заміни масла.
  • Комфорт роботи на екскаваторі
Комфорт - працездатність гідравлічного екскаватора безпосередньо залежить від працездатності оператора. При розробці колісних екскаваторів компанія DOOSAN в першу чергу думала про оператора. В результаті досягнуті значні ергономічні переваги, які збільшують ефективність і безпеку оператора. Більше простору, краща оглядовість, кондиціювання повітря, дуже зручне сидіння. Все це забезпечує можливість тривалої роботи оператора в чудових умовах.

Гідравлічний насос

Враховуючи властивості колісного екскаватора, інтенсивно виконує роботу під час руху, на машині встановлений аксіально-поршневий насос BOCSH з похилим блоком циліндрів для більшої ефективності і чудового відгуку при високому тиску. Висока продуктивність насоса, у своєму класі зменшує час циклу, а потужний шестерний насос покращує ефективність керуючої магістралі.

Нова концепція силової передачі

Новий ходової двигун і управління трансмісією в силовій передачі забезпечують комфортабельні умови руху за рахунок збільшення плавності ходу, поліпшення уповільнення гідравліки та удосконалення перемикання передач.

Мости для важких умов

Передній міст забезпечує широкі кути гойдання і рульового управління. Трансмісія встановлена ​​безпосередньо на задній міст для забезпечення захисту та максимального дорожнього просвіту.

Удосконалена дискова гальмівна система

Нова дискова гальмівна система безпосередньо пов'язана з кінцевою передачею, а не з ведучим валом, що дозволяє зменшити навантаження на кінцеву передачу. Це усуває ефект гойдання, пов'язаний з вільною роботою на колесах. Новий міст розроблений з метою скорочення обсягу техобслуговування і збільшення інтервалів заміни масла (з 1000 до 2000 годин), тим самим ще більше знижено вартість володіння і витрати на експлуатацію колісного екскаватора DOOSAN.