телефон: +38 095 015 44 46
e-mail: chancebuild@gmail.com

Caterpillar покаже сучасні технології і техніку на Bauma 2016

Caterpillar та Zeppelin Baumaschinen GmbH, дилер Caterpillar в Німеччині, представлять ряд технологій, послуг та обладнання на виставці Bauma 2016 під девізом "Built for It". У виставковому комплексі загальною площею понад 8200 кв. метрів компанія продемонструє рішення по управлінню безпекою, продуктивністю і обладнанням, а також понад 60 продуктів Cat®, великий вибір навісного обладнання і повний асортимент надаваних дилерами послуг з технічної підтримки. Всі вони націлені на підвищення ефективності роботи замовників. 

З інноваціями CAT і роботою дилера можна ознайомитися в головному виставковому залі B6. Основна частина експозиції буде присвячена наступному. 
 • Технології Cat Connect: основна доступна технологія апаратного або програмного забезпечення для обладнання Cat або конкуруючих брендів, яка виконує ряд завдань і надає інформацію, що сприяє підвищенню ефективності роботи замовника. Ці функції можуть бути встановлені як на заводі-виробнику, так і в дилерському центрі. У числі спеціально спроектованих технологій, представлених на виставці, ви знайдете: LINK, фіксуючу дані про продуктивність і робочому стані. Доступна онлайн-версія, яка допоможе вам прийняти рішення. GRADE і COMPACT, два рішення для підвищення продуктивності, які допоможуть операторам переміщати матеріал швидше, точніше і за меншу кількість проходів. PAYLOAD, бортова система для самоскидів і навантажувального обладнання, яка сприяє підвищенню ефективності, скорочення тривалості циклу і зниження витрат на тонну матеріалу.
 • Cat 360 ° Advantage, спільна програма компанії Caterpillar і дилерів Cat. Вона націлена на використання всього нашого досвіду, надання високотехнологічного обладнання та супутніх послуг з технічної підтримки, щоб допомогти клієнту справлятися з труднощами в процесі роботи.
 • Leverage Every Litre, освітня програма з використання інструментів і ресурсів, яка допомагає замовникам Cat отримувати максимальний прибуток з кожного спалюваного літра палива.
 • Послуги з технічної підтримки продуктів захищають інвестиції замовника в обладнання і підвищують їх ефективність.
Десятки машин для будівельної, гірничодобувної галузі, промисловості, закладки відходів і лісозаготівельних робіт будуть представлені на виставці. Всі вони будуть оснащені технологіями Cat, що підвищують безпеку, ефективність і якість роботи клієнтів. Серед представлених машин ви знайдете: 
 • Екскаватори 336F LN XE і 352F L XE , доповнені ексклюзивною інтелектуальної гідравлічною системою, яка гарантує високу паливну ефективність, а також технологіями Cat GRADE і PAYLOAD, що підвищують ефективність і знижують витрати.
 • Новий екскаватор 323F оснащений технологією Cat GRADE з функцією Assist, що дозволяє економити час, скорочувати витрати і витрата палива. Абсолютно нова функція Assist автоматизує переміщення стріли і ковша, скорочуючи необхідну участь оператора і збільшуючи швидкість і якість виконання робіт.
 • Екскаватор 340F зі збільшеним вильотом використовує високоефективну гідравліку, щоб підвищити характеристики копання і вантажопідйомність на більшій відстані.
 • Колісний навантажувач 966M XE оснащений силовою передачею сучасної конструкції і відрізняється повною інтеграцією систем для підвищення ефективності і зниження загальних витрат.
 • Машина D6N з вбудованою системою Cat GRADE з функцією контролю ухилу, новітньою технологією Cat Connect для бульдозерів, ефективно і економічно справляється з усіма бульдозерної роботами, від першого проходу до фінішної планування.
 • Навантажувач підвищеної прохідності 299D2 XHP тепер оснащений сталевими гусеничними стрічками для розширення сфери його застосування.
 • Компактний колісний навантажувач 918M відповідає вимогам стандартів Stage IV ЄС / Tier 4 Final Агентства з охорони навколишнього середовища США на викиди забруднюючих речовин і може бути оснащений допоміжним контуром з високим витратою, що дозволяє застосовувати нове навісне обладнання для роботи з відходами, збирання снігу і сільськогосподарської діяльності.
 • Навантажувач TH3510D масою 3,5 тонни з телескопічною стрілою з вильотом 10 м - додатковий розмірний клас в наявному асортименті машин.
На виставці будуть представлені 3 нових асфальтоукладача. AP300F , AP355F і AP555F сконструйовані з використанням інтуїтивно зрозумілих і доступних технологій і системи швидкого підігріву вібробрусом, що підвищує продуктивність і скорочує час простоїв бригади. Всі машини оснащені двигунами, які відповідають вимогам Stage IV ЄС / Tier 4 Final Агентства з охорони навколишнього середовища США на викиди забруднюючих речовин. Також вони доповнені новим віброущільнювачі барабанного типу CD54B з функціями, що полегшують роботу оператора. 

У частині виставки, присвяченій гірничодобувної техніки, можна буде побачити новий гідравлічний екскаватор для гірських робіт 6015B , що демонструє кращі в своєму класі показники швидкості і потужності, а також оптимізовані для навантаження самоскиди Cat 773, 775 і 777, які можна завантажити за чотири, п'ять і сім проходів відповідно. 

Промислові двигуни, що відповідають вимогам стандартів Stage IV ЄС / Tier 4 Final Агентства з охорони навколишнього середовища США на викиди забруднюючих речовин, будуть представлені в різних частинах виставки. Двигун C7.1 ACERT ™ потужністю 225 кВт ви зможете знайти в Залі 6, а решта системи вироблення електроенергії Cat - в Залі 4. 

Також ви зможете подивитися презентацію навісного обладнання, що демонструє універсальність машин Cat, дізнатися більше про гнучких системах фінансування і розширених варіантах захисту від компанії Cat Financial і отримати актуальну інформацію про надані в оренду рішеннях Cat і сертифікованому Cat старому обладнанні, що реалізується через мережу дилерів Cat. 

Джерело: cat.com