телефон: +38 095 015 44 46
e-mail: chancebuild@gmail.com

Тандемні дорожні катки серії B від Caterpillar


Компанія Caterpillar запустила нову високопродуктивну серію вібраційних тандемних дорожніх катків масою від 12 до 14 тонн. Поки випущено три моделі з індексами CB64B, CB66B і CB68B. Вони призначені для широкого спектру можливих застосувань, включаючи будівництво шосейних доріг, міських вулиць, об'їзних шляхів, промислових об'єктів, парковок та інших робіт з укладання дорожнього покриття промислового масштабу.


Модель CB64B оснащена вальцями шириною 2 метри, а старші моделі CB66B і CB68B вальцями шириною 2,1 метра. У всі катки встановлено однаковий дизельний двигун власної розробки Cat C4.4 потужністю 142 к.с.сумісний зі стандартом Євро 4, зі спеціальним економічним режимом і автоматичним контролем швидкості. Завдяки цьому знижено витрату палива, зменшений рівень шуму і операційні витрати.

Дорожні котки серії B пропонують широкий вибір режимів вібрації: подвійна амплітуда, подвійна частота, Versa Vibe, а також п'ять різних амплітуд вібрації. Все це дозволяє точно підібрати необхідний режим роботи для конкретних умов і характеристик ущільненого покриття. Огляд і комфорт роботи забезпечуються стандартним місцем оператора з обертанням на 180º або опціональним з обертанням на 360º.