телефон: +38 095 015 44 46
e-mail: chancebuild@gmail.com

Komatsu використовує безпілотники, щоб створити розумну машину

Komatsu представить інтелектуальні технології, об'єднані під назвою SmartConstruction. Вони будуть припускати використання безпілотних літальних апаратів для обстеження будівельних майданчиків і відправки даних в наземну техніку.

Технологія дозволить управляти бульдозерами і екскаваторами операторам з більш низьким рівнем навичок. Завдяки поєднанню датчиків, стереокамер та програмного забезпечення, частина роботи, яка раніше входила в обов'язки оператора, тепер буде віддана машинам.«Використання безпілотників дозволить автоматизувати використання будівельної техніки і управління роботою на будмайданчиках, щоб контролювати їх з офісу», - повідомили представники компанії. Вони додали, що «вимірювання набагато легше виконувати з повітря. Для збору даних про місцевість традиційним способом будуть потрібні дві людини, які працюватимуть протягом тижня. Безпілотник може виконати ту ж роботу за одну-дві години». У Komatsu обіцяють, що в разі використання гідравлічного екскаватора PC210LCi-10, час виробництва скоротиться на 63%.

З 1 лютого Komatsu почав надавати техніку, оснащену технологією SmartConstruction, на умовах оренди. Поки послуга доступна тільки в Японії.

Джерело: jcnews.ru