телефон: +38 095 015 44 46
e-mail: chancebuild@gmail.com

Новинки маніпуляторів з грейферним захватом від виробника Doosan

Компанія Doosan представила свої новинки, а саме маніпулятори моделі DX300MH-5 і DX225MH-3 на гусеничному ході та DX210WMH на колісному ходу. Нові екскаватори створені на базі старших моделей екскаваторів Doosan та обладнані стрілою-балкою, держаком і підйомними кабінами. У моделі DX225MH-3 кабіна піднімається на висоту 1,2 м і на 1,8 м в моделі DX300MH-5.

У гусеничних маніпуляторах передбачили кілька режимів роботи, це: 1) Power + або режим підвищеної потужності; 2) Power або режим високої потужності; 3) Standard (стандартний); 4) Economy (економічний).
Колісна модель маніпулятора має тільки три режими робота, а саме Economy, Standard і Power.

Грейфери призначені для розробки котлованів-колодязів, але можуть виконувати також вантажно-розвантажувальні роботи. На сьогоднішній день, вони дозволили виключити ручну працю і є навісним обладнанням, яке не можна замінити. Основна характеристика грейфера - це механізм захоплення. Вони діляться на два типи: гідравлічні і механічні. Гідравлічні захвати кріпляться на те місце, де ківш і управляються гідравлічним приводом, а механічними захватами управляють тросами.

Джерело: doosanblog.ru